Skip to main content

KURUMSAL

Doktorlarımız

Çocuk ve Genç Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. Tuba BİLBAY KAYNAR

1986 yılında Elazığ’da doğdum. Evli ve iki çocuk annesiyim. İlk, orta ve lise eğitimimi Elazığ’da tamamladım.

2004 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başladım ve 2010 yılında mezun oldum. Mecburi hizmetimi İstanbul İl Ambulans Servisi Başhekimliği’nde yaptım. İnsanlar arasında destekleyici ve şefkatli iletişimin iyileştirici etkisine her zaman inandım. Ruh sağlığının farmakolojik tedavilerin yanısıra psikoterapilere de açık olduğu fikri her zaman ilgimi çekti. Tıpta Uzmanlık Sınavı’na girdiğimde İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları bölümünü tercih ettim ve uzmanlık eğitimimi burada tamamladım.

Son 8 yıldır çocuk ve genç psikiyatrisi alanında çalışıyorum. Bu süreçte Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ve Muş Devlet Hastanesi’n de birçok çocuğun ve gencin tedavisini yürüttüm ve akademik çalışmalar gerçekleştirdim.

Erişkin Psikiyatri Uzmanı

Prof. Dr. Ahmet Öztürk

1978 yılında Elazığ’da doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Elazığ’da, liseyi Ergani Anadolu Öğretmen Lisesinde tamamladım. Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2002 yılında mezun oldum. Mecburi hizmetimi Diyarbakır Ergani de sağlık ocağında tamamladım. 2005-06 yılları arasında Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Biyokimya Anabilim dalında araştırma görevlisi olarak çalıştıktan sonra Eylül 2005 döneminde Tıpta uzmanlık sınavını kazanarak Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri kliniğinde araştırma görevlisi olarak uzmanlık eğitimime başladım. Uzmanlık eğitimimi 28.06.2010 tarihinde tamamladım . 2010-2013 yılları arasında Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Kliniğinde görev yaptım. Şubat 2013 eylül 2014 yılları arasında Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim dalında yardımcı doçent olarak bölüm başkanlığı yaptım. 2014-2016 arası Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim dalında Öğretim Görevlisi Doktor olarak, 2016- 2018 arası Doktor Öğretim Üyesi olarak , Mart 2018 –Eylül 2020 arası Doçent Doktor olarak çalıştım. Eylül 2020 den 2023 e kadar İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Psikoloji Bölümünde Doçent Doktor , 2023 den bu yana Profesör Doktor olarak çalışmaktayım.
Evli ve iki çocuk babasıyım.